Сборная Украины побеждает Сербию в отборе на Евро

Украинки обыграли чемпионок Европы

Сборная Украины побеждает Сербию в отборе на Евро

Збірна України здобула ефектну перемогу над командою Сербії в матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2017 року – 78:75.

Суперники обережно почали зустріч. Лише через півтори хвилини після старту наш капітан Аліна Ягупова ефектно відкрила рахунок, після стрімкого прориву. Однак діючі чемпіонки Європи швидко пристрілялися. За першу чверть їхня перевага сягнула 5 очок.

У другій 10-хвилинці сербки переважали нас під щитами, краще реалізовуючи при цьому атаки. Упродовж чверті перевага гостей сягала 11 очок, однак нашим до перерви вдалося скоротити відставання до -8. Попри щільну та жорстку опіку, Ягупова здобула для команди 19 очок з 31.

Після перерви українки на характері змусили сербок більше помилятися. Триочкові Дорогобузової та Ягупової додали впевненості нашим дівчатам. Гості вимушені були брати паузу. Однак наприкінці третьої чверті українки вперше після стартового влучання вийшли вперед. Запеклі спроби чемпіонок відновити лідерство успіху їм не принесли.

Заключна чверть за такого перебігу стала нервовою для учасників матчу та надзвичайно видовищною для вболівальників. Сербки кілька разів наздоганяли нашу команду, однак на останніх секундах міцніші нерви виявилися у наших дівчат. Ефектна перемога над діючими чемпіонками вивела збірну України в одноосібні лідери групи. У наступному поєдинку 24 лютого наша команда зіграє на виїзді проти Люксембургу.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ-2017
Кваліфікаційний турнір

Група D
УКРАЇНА – СЕРБІЯ – 78:75

Источник — Федерация баскетбола Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    shakhtarforever
    shakhtarforever, 20.02.2016 21:24
    +33
    Молодці дівчата! Порадували!
    Tyigena
    Tyigena, 20.02.2016 21:25
    +36
    Комментарий свернут. Показать
    какая хорошая новость! обыграли самих чемпионок Европы!
    так держать!МОЛОДЧИНКИ!
    ser_nat
    ser_nat, 20.02.2016 21:27
    0
    Биатлон уберите! Девочек с победой!
    Serge_new
    Serge_new, 20.02.2016 21:40
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    Очень неплохо играли.
    bars
    bars, 20.02.2016 22:01
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    сумбуру і бажання було овер дофіга
    добре,що все закінчилося добре
    сербія була дуже хороша
    A-68
    A-68, 20.02.2016 22:07
    +14
    Вітаємо красунь збірної з перемогою !!! Так тримати !!! Вперед до наступних перемог !!!
    Hartmann22
    Hartmann22, 20.02.2016 22:37
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    Перемога !
    Alex052010
    Alex052010, 20.02.2016 23:10
    +13
    Ягупова провела на майданчику весь матч без замін! Термінатор!
    Oleg Bugaets
    Oleg Bugaets, 20.02.2016 23:13
    +8
    дуже приємна несподіванка!!!
    OM27
    OM27, 20.02.2016 23:17
    +14
    Классный матч - отличная победа! Ягупова - супер!!! Днепр - рулит!
    Александр Шевченко
    Комментарий свернут. Показать
    Умнички, это же типа братьев руцких сделали, ой сестер сербских!
    OM27
    OM27, 21.02.2016 00:06
    +10
    Ягупова - просто супер!
    31 очко! Это при том, что в следующей нашей только 13 очков. А в сербок самая результативная - 16 очков.
    Плюс к этому - 6 передач и 6 перехватов!
    Но самое удивительное - 15 фолов из 20-ти сербки совершили на Ягуповой!!! Это - 75%!!!
    hammurapi77
    hammurapi77, 21.02.2016 05:39
    +11
    Характер и настрой иногда даже зашкаливал и иногда приводил к потерям мяча, но в целом характер помог победить. У Украинского Народа есть характер, только у властей этот характер напрочь отсутствует и их надо поменять
    1918|FCDD|1918
    1918|FCDD|1918, 21.02.2016 08:49
    +6
    Молодцы Где можно в записи глянуть??
    oles85
    oles85, 21.02.2016 09:39
    +4
    1918|FCDD|1918, 21.02.2016 08:49
    Молодцы Где можно в записи глянуть??

    https://www.youtube.com/watch?v=IqVESfmd3lk
    1918|FCDD|1918
    1918|FCDD|1918, 21.02.2016 09:44
    +3
    oles85, 21.02.2016 09:39
    1918|FCDD|1918, 21.02.2016 08:49
    Молодцы Где можно в записи глянуть??
    https://www.youtube.com/watch?v=IqVESfmd3lk
    СПАСИБО!
    maslya
    maslya, 21.02.2016 10:51
    +3
    Оце я розумію справжня Українська збірна з сталевими яйцями.Удачі і надалі.
    Николай Черкасов
    +4
    Спасибо девушки за победу. Удачи и дальше.
    Андрей Кострома
    Андрей Кострома, 21.02.2016 20:16
    0
    Комментарий свернут. Показать
    maslya, 21.02.2016 10:51
    Оце я розумію справжня Українська збірна з сталевими яйцями.Удачі і надалі.
    Не яйцами - яичниками. Удачи в ответной игре
    ser_nat
    ser_nat, 21.02.2016 20:35
    0
    Ягупова где играет?