1758
0

U-18: сборная Украины вышла в четвертьфинал Евробаскета

Украинцы крупно обыграли команду Шотландии

Чоловіча збірна України U-18 перемогла команду Шотландії в заключному матчі групового етапу чемпіонату Європи в дивізіоні B – 92:65.

У цьому поєдинку перед нашими хлопцями стояло одне головне завдання – перемогти, аби без зайвих питань виходити в чвертьфінал. Поразка з мінімальним рахунком у попередньому поєдинку грузинам залишала нам найбільш ймовірними шанси на вихід з групи з другого місця.

У той же час перед тренерським штабом завдання дещо ускладнювалося. Потрібно було не лише перемагати, а й максимально задіяти ротацію: одним дати відпочити, інших більше випробувати перед плей-оф.

Тому в першій половині матчі не виходили на майданчик лідери українців Скапінцев та Тиртишник. Лише в другій з’явився Дубоненко, якому якраз після вимушеної пошкодженням паузи потрібно набирати кондиції на чвертьфінал.

Та і без кількох основних гравців наша збірна почувалася повним господарем на майданчику. Уже в першій чверті Бондарчук, Ягодін та партнери забезпечили вагомі 18 очок переваги.

У другій чверті лідерство взяли на себе Немцу з Фроловим. Будь-яких суттєвих аргументів у відповідь з боку шотландців не знайшлося. То ж перевага українців збільшилася до 23 очок.

Згаданий Дубоненко в другій половині зустрічі отримав понад 11 хвилин ігрового часу, за які набрав 3 очки, зробив 2 підбирання та віддав 2 передачі. А Тиртишник зі Скапінцевим так і не вийшли. Але й без них наша команда впевнено виграла всі чверті.

Відтак у п’ятницю, 5 серпня, збірна України зіграє в чвертьфіналі чемпіонату Європи. Суперником нашої команди буде перша або друга команда з групи C.