Следующим соперником наших ребят станет сборная Болгарии

686
0
fbu.ua

Чоловіча кадетська збірна України U-16 програла команді Аргентини на товариському турнірі в Туреччині – 53:69.

Почався поєдинок з триочкового влучання суперників. На це українці відповіли дальнім пострілом Сидорука. Більше половини ігрового часу стартової чверті наші хлопці не відпускали латиноамериканців у відрив. Та на останніх хвилинах аргентинці все ж збільшили перевагу до 8 очок. До перерви різниця не змінилася.

Попри спроби українців переломити хід гри після перерви, аргентинці не лише втримали перевагу, а й збільшили її до 11 очок перед заключною чвертю. Однак гравці Андрія Подковирова не припиняли спроб змінити становище. Богдан Сергеєв штрафними та влучаннями з гри на початку четвертої 10-хвилинки скоротив різницю до 6 очок. Та дотиснути суперника не вдалося. За кілька хвилин аргентинці збільшили свою перевагу до 18 очок. Відіграти таке відставання за останні 4 хвилини наші вже не змогли.

Найрезультативнішим у збірній України став Богдан Сергеєв – 12 очок, 5 підбирань.

Наступний поєдинок наша команда зіграє 31 січня проти Болгарії. Початок о 11:00.