1

Визначився чемпіон Вищої ліги

«Говерла» виграла обидва матчі фіналу у «Львівської політехніки»

ФБУ
Івано-франківська «Говерла» виборола титул чемпіона України серед команд Вищої ліги. У другому матчі фінальної серії плей-оф «Говерла» вирвала на виїзді перемогу в «Львівської Політехніки» – 79:77.

Після рівного початку зустрічі господарі захопили ініціативу та шістьма результативними атаками поспіль вирвалися на 9 очок вперед. До кінця першої чверті ця різниця збільшилася ще на бал.

Та вже в середині другої чверті хід поєдинку змінився. Іванофранківці до великої перерви скоротили відставання та вийшли на 3 очки вперед.

По перерві гості продовжили домінувати, здобувши 12 очок запасу до вирішальної 10-хвилинки. Останні хвилини четвертої чверті стали окрасою фіналу. Львів’яни відіграли відставання. Здавалося, на куражі вони переведуть серію в третій поєдинок. Однак у заключних атаках ніяк не щастило відзначитися. Натомість штрафні Подковирова стали переможними для івано-франківців.

Він же став найрезультативнішим у переможців – 19 очок, 4 підбирання, 4 передачі. У господарів найвлучнішим був Роман Новіков – 22 очки, 9 підбирань, 2 передачі.

Нагадаємо, володар «бронзи» визначиться 27 травня в Южному в третьому матчі між «Хіміком-2» та КДПУ з Кривого Рогу.