Жіноча збірна стартувала з перемоги на Євробаскеті

Українки впевнено переграли команду Чехії

ФБУ
© ФБУ

Збірна України почала перший матч Євробаскета-2017 без сюрпризів у стартовій п’ятірці. На матч проти Чехії з перших хвилин вийшли Мосс, Ягупова, Дорогобузова, Малашенко та Удоденко. Вже у дебюті матчу наші дівчата почали багато грати через фарбу - і не дарма, адже така тактика стабільно приносила українкам набрані бали. Окремо треба відзначити гру капітана Аліни Ягупової, з якою чешські баскетболістки у першій половині матчу впоратись не зуміли. Свінгмен збірної України за 15 хвилин набрала 17 очок, атакуючи при цьому з високим відсотком. В цілому команда Володимира Холопова грамотно користувалась прогавинами у захисті збірної Чехії, демонструючи при цьому відмінну гру у захисті. Наша команда повністю переграла опоненток за всіма показниками та закономірно виграла першу половину - 42:23.

Після великої перерви результативність помітно знизилася. Відсоток влучань впав, при цьому команди почали допускати більше помилок в атацi. У підсумку за всю третю чверть команда Холопова набрала лише 4 очка - благо чеські баскетболістки не зуміли повноцінно скористатися провалом в грі суперниць. На заключну десятихвилинку Україна пішла за двозначної переваги, яку було здобуто ще в першій половині. На щастя, у вирішальній четерті нашим дівчатам вдалося стабілізувати гру - наблизитися ближче ніж на 9 очок чешкам не вдалось. Команда Володимира Холопова хоч і не так впевнено, як в першій половині, але все ж контролювала гру і довела перший матч Євробаскету-2017 до перемоги. Збірна України обіграла команду Чехії з рахунком 59:47 і розпочала чемпіонат Європи з перемоги над господарками турніру.

Наступний матч

Другий матч групового раунду Євробаскета-2017 збірна України проведе у суботу проти команди Іспанії о 16:00.

Україна - Чехія 59:47 (24:13, 18:10, 4:10, 13:14)

Україна: Ягупова 21 + 7 підбирань, Удоденко 10 + 16 підбирань, Мосс 7, Дорогобузова 5, Ольховик 6, Мазніченко 4 + 5 підбирань + 3 передачі, Малашенко 4 + 5 підбирань,

Чехія: Вон 16 + 6 підбирань, Ханусова 8 + 5 підбирань, Вьорлова 8, Ельхотов 7, Заплатова 4

Источник — Федерация баскетбола Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Kapitan Vrungel
      Kapitan Vrungel, 16.06.2017 21:22
    +19
    БРАВО!!!
    LAZIO
    LAZIO, 16.06.2017 21:26
    +15
    Умнічки!!!!!!!!
    Станислав Матусевич
    +16
    Молодцы девчата, очень хорошую первую половину провели. Ягупову традиционно сдержать соперницам не удалось. А во второй части матча из полоижтельного осталась только защита. Очень много потерь и почти ничего не залетало. Хорошо, что из своих около 20 дальних попыток чешки единственный раз попали, только когда результат уже не вызывал сомнений. А завтра будет еще более сложный матч против испанок, праздновать победу и расслабляться некогда.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.06.2017 21:41
    +11
    третій період - класика жіночого спорту. Після Ролан Гарос я тепер всі види спорту де виступають жінки сприймаю дуже насторожено. Тут змінитись може все в одну секунду. Ягупова - the best!
    Patriot  UA
    online
      Patriot UA, 16.06.2017 21:50
    +5
    З почином!
    peremogazanamu
      peremogazanamu, 16.06.2017 22:04
    +7
    Мені здається, що після великої перерви,наша збірна навмисно скинула оберти тримаючи в голові подальші матчі. І, судячи по першій половині матчу з чешками, цих матчів буде не два.
    Не зрозумів одного, чи то дівчата збірної Чехії перегоріли, чи, надіюсь на це, наша збірна настільки сильна, що не замітила господарок Євро 2017?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.06.2017 22:07
    +4
    peremogazanamu, 16.06.2017 22:04
    Мені здається, що після великої перерви,наша збірна навмисно скинула оберти тримаючи в голові подальші матчі. І, судячи по першій половині матчу з чешками, цих матчів буде не два.
    Не зрозумів одного, чи то дівчата збірної Чехії перегоріли, чи, надіюсь на це, наша збірна настільки сильна, що не замітила господарок Євро 2017?
    за рейтингом в групі другі. тут насторожувало те, що чешки господарки, а так ми є сильніші і за Угорщину також
    Brian10
      Brian10, 16.06.2017 22:42
    +1
    24 номер в сборной это Мосс?
    alex_kor
      alex_kor, 16.06.2017 22:47
    +2
    Молодцы, девчата. В защите правда много фолят. С более сильным соперником уже на третьей минуте иметь 4 фола это перебор.
    А так супер! Первые две четверти просто снесли чешек!
    Ffd Dfg
      Ffd Dfg, 16.06.2017 23:06
    +3
    Познавальне інтерв"ю http://fbu.ua/fbu/91763-dandra-moss-za-ukrainu-hochu-grati-ne-za-groshi.htm
    Vitaliy_yatsenko
      Vitaliy_yatsenko, 16.06.2017 23:23
    0
    Ягупова підтвердила титул найкращої баскетболістки континенту. Вперше бачив її гру вживу. Приємно здивований. Давно не бачив таку збалансовану гравчиню. Тому завтра чекаємо на супер гру.
    Artur Sarhsyan
    online
    Artur Sarhsyan, 16.06.2017 23:34
    0
    Вынесли чехов в одну калитку! После 2-й четверти вели 42:21, по-этому играли в полноги.
    Oleg Bugaets
    online
      Oleg Bugaets, 16.06.2017 23:50
    0
    з вдалим стартом!
    solova63
    solova63, 17.06.2017 00:03
    0
    Disiny2
      Disiny2, 17.06.2017 01:19
    0
    Девченки умнички!Но, тренерский подход настораживает. Ну ведь здорово катали чешек первые две четверти..... Пока, в перерыве Холопов и Ко не дали команду сушить игру. По-спортивному понятно, +20 за первый тайм и полное доминирование на площадке, но... это не про нас. Моментально пришла расплата, чешки понеслись и будь класс команды выше, очень туго пришлось бы нашим звездочкам. Думаю, на Испанию будет другой расклад. Терять нечего, а победа позволит нашим почувствовать себя фаворитом ЕВРО. Ягупова суперрр!
    BBB
      BBB, 17.06.2017 05:31
    0
    С победой!Правда настораживает низкая результативность во второй половине игры,особенно в третьей четверти!Таких провалов более сильные соперники могут и не простить!
    Ihor8
    online
      Ihor8, 17.06.2017 08:54
    +1
    Наша американка Мосс постоянно не понимала что от нее хотят тренеры и на обьяснение ей уходил весь тайм аут. Не показала как по мне хорошей игры. Надеюсь в следующих матчах будет играть умнее и ярче. Возможно с испанками надо поэксперементировать и дать больше отдыха Ягуповой ведь вероятность победы мизерная, а так сохраним силы на решающий рывок с Венгрией и спокойно выйдем из группы, а там видно будет
    Artur Sarhsyan
    online
    Artur Sarhsyan, 17.06.2017 14:23
    0
    Ihor8, 17.06.2017 08:54
    Наша американка Мосс постоянно не понимала что от нее хотят тренеры и на обьяснение ей уходил весь тайм аут. Не показала как по мне хорошей игры. Надеюсь в следующих матчах будет играть умнее и ярче. Возможно с испанками надо поэксперементировать и дать больше отдыха Ягуповой ведь вероятность победы мизерная, а так сохраним силы на решающий рывок с Венгрией и спокойно выйдем из группы, а там видно будет
    Если проиграем Испании, то матч в Венгрией не будет играть никакой роли. Второе есто, или третье - все равно играем в 1/8.