Збірна України 3х3 перемогла в заключному матчі групового етапу ЧС

Українки впевнено здолали японок і вийшли в 1/4 фіналу

2112
1
ФБУ

Українки одразу захопили ініціативу. За перші дві хвилини вони вже на 3 очки випереджали суперниць. Ще через хвилину різниця вже була в 5 балів на користь нашої команди. Перевага дещо заспокоїла наших дівчат і вони дозволили суперницям до середини поєдинку скоротити відставання до двох очок.

За дві хвилини до кінця ігрового часу Зарицька та Молова збільшили перевагу України до 4 очок. Японки зі штрафних сквитали один м'яч, але Зарицька одразу відновила різницю.

Заключні секунди пройшли за переваги українок, які забезпечили собі підсумкову 6-очкову перевагу.

Чемпіонат світу з баскетболу 3х3
19 червня

Нант. 21:55
Японія - Україна - 9:15

Нідерланди вирвали в овертаймі перемогу над Австралією (16:14), залишивши за збірною України підсумкове друге місце в групі.

У чвертьфіналі чемпіонату світу жіноча збірна України зіграє проти команди Швейцарії. Чвертьфінальний поєдинок Швейцарія – Україна відбудеться 21 червня. Його початок заплановано на 17:20.