Україна – Словаччина. Анонс матчу кваліфікації до 1/4 Євробаскета-2017

Жіноча збірна України проведе один із найважливіших матчів на чемпіонаті Європи

3220
8
ФБУ

Жіноча збірна України продовжує боротьбу на чемпіонаті Європи і зіграє сьогодні проти Словаччини матч кваліфікації за вихід у чвертьфінал.

Наразі це найвідповідальніший момент для команди Володимира Холопова в Чехії, незважаючи на подальші варіанти в плей-оф.

На чеському Євробаскеті Словаччина стартувала з поразки від Туреччини – 58:69. Потім вона здобула перемогу над командою Білорусі (68:59), яка і забезпечила можливість боротися за чвертьфінал. Поразка в останньому матчі групового етапу від Італії (61:68) визначила саме словацьку команду в суперники українкам.

Початок матчу Україна - Словаччина о 19:00. Трансляція на каналі XSport.