1

Євробаскет U-18. Українці поступилися Іспанії в овертаймі

Збірна України програла і другий матч на чемпіонаті Европи

fbu.ua

Українці досить впевнено почали зустріч з одним із фаворитів турніру. Іспанці 10 разів піднімалися в цій віковій категорії на п’єдестал, з яких тричі – на першу сходинку.

Лідер нашої команди Ісуф Санон відкрив рахунок у матчі, на що суперник одразу відповів влучною «трійкою» Гонсалеса. Згодом Молінс довів перевагу іспанців до чотирьох очок. Та вірогідного стартового ривка піренейців не вийшло. Ривок українців 9:0 вивів саме їх вперед в середині стартової чверті. У цей час наші хлопці переважали іспанців у реалізації триочкових, на підбираннях та менше припускалися втрат. Однак втримати перевагу до кінця чверті не вдалося. Суперник поступово відігрався, а у рівній грі в заключній частині 10-хвилинки останнє слово було за іспанцями.

У другій чверті збірна Іспанії покращила реалізацію своїх дальніх кидків та зменшила кількість втрат. До великої перерви це дозволило супернику здобути загальну перевагу в 7 очок.

Поновлення гри показало, що вирішального перелому номінальному фавориту добитися не вдалося. Два поспіль триочкових Козака звели до мінімуму різницю. У заключній частині чверті українці вийшли вперед, забезпечивши на останню 10-хвилинку 3 очки переваги.

Увесь ігровий час четвертої чверті пройшов у рівній боротьбі. За 1:03 до фінальної сирени Україна була попереду – 66:65. Нашим хлопцям вдалося відбити атаку суперника, але у відповідь не вийшла – Санон втратив м’яч. То ж іспанці вийшли вперед. За 7 секунд до кінця основного часу за рахунку 66:67 на користь іспанців Санон мав нагоду вивести команду вперед. Та реалізувавши лише один штрафний з двох перевів матч в овертайм.

У додатковий час психологічно стійкішими виявилися суперники, які дальніми влучаннями вирвали перемогу в цьому драматичному поєдинку.

Таким чином у збірної України друга поразка в двох матчах. Напередодні наші хлопці поступилися італійцям.

У заключному матчі групового етапу 1 серпня Україна зіграє проти Сербії.