Євробаскет U-18. Україна не втримала перевагу і програла Сербії

Команда Олександра Ворони провалила другу частину поєдинку

ФБУ

Хід гри

Збірній України вдалося заволодіти перевагою вже в дебюті поєдинку. Команда Олександра Ворони скористувались великою кількістю втрат у сербів, яких за першу чверть набралося 11(!). Поки у суперника були великі проблеми в атаці наші хлопці реалізували свої кидки і отримали перевагу за підсумками стартової десятихвилинки. Однак під завісу чверті хлопці упустили на дузі Момірова, який покарав точним триочковим, залишивши від переваги України 2 очка.

Друга чверть пройшла під акомпанемент фантастичної гри Іссуфа Санона. Захисник збірної України за десятихвилинку набрав 13 очок, забивши при цьому 3 ефектних данки. Самовіддана гра українця не тільки допомогла Україні повернути собі комфортну перевагу, а й завела партнерів, які підтримали захисника. У підсумку команда Ворони, яка атакувала в другій чверті з високим відсотком, набрала за 10 хвилин 28 очок і пішла на велику перерву за 12-очкового гандикапу.

На жаль, втримати перевагу в третій чверті українській команді не вдалося. Збірна Сербії зупинила суперника в атаці, зігравши при цьому результативно. Підопічні Йовановича стали більше завантажувати трисекундну і в цілому зіграли енергійніше за суперника на обох сторонах майданчика, що дозволило їм зрівняти рахунок перед вирішальною десятихвилинкою.

Всю четверту чверть команди не відпускали одна одну, граючи в дуже жорсткий і контактний баскетбол. Вирішилася доля поєдинку, як і передбачалося, на останніх секундах. За хвилину до фінальної сирени Ушкоковіч реалізував перший штрафний, після чого, не реалізував другий, але наші хлопці дозволили Печарські забрати підбирання на чужому щиті і додати його у кошик української команди ще 2 очки.

У Клевзуника була відмінна можливість зрівняти рахунок, проте його вільний дальній кидок з кута виявився неточним. Крапку в цьому матчі за 30 секунд до кінця поставив Мішковіч, який поклав вирішальний триочковий у кошик нашої команди.

Збірна України не зуміла втримати перевагу і зазнала третьої поразки в груповому раунді, поступившись Сербії 63:72. Таким чином, команда Ворони посіла четверте місце в своєму квартеті і в раунді Топ-16 зіграє з переможцем групи "А".

Євробаскет U-18. Груповий раунд. Третій тур

Сербія U-18 – Україна U-18 72:63 (14:16, 18:28, 20:8, 20:11)

Україна U-18: Санон 22 + 3 підбирання + 2 перехоплення + 2 передачі + 3 втрати, Козак 11 + 9 підбирань, Грицак 4 + 5 перехоплень, Коваль 4, Кім 0 – старт, Войналович 9 + 5 підбирань, Клевзуник 7 + 3 передачі, Дейна 2, Чмиренко 2, Бачурін 2, Скіра 0 + 4 підбирання, Нещерет 0