|
478
0

Черкаські Мавпи здобули першу перемогу в сезоні

Після невдач від «Будівельника» та «Миколаєва» команда Максима Міхельсона перемогла «Запоріжжя»

ФБУ

БК «Запоріжжя-ZOG» - БК «Черкаські Мавпи» - 71:77 (20:24, 14:19, 21:12, 16:22)
БК «Запоріжжя-ZOG»: Кожемякін – 18оч; Щепкін – 15оч.
БК «Черкаські Мавпи»:  Кольченко – 22оч, 5пб; Джефферсон – 20оч, 8пб.

Хід гри:

Зі стартових секунд команди дали зрозуміти, що легкої прогулянки як в одного так і у іншого колективу сьогодні не відбудеться, адже турнірне становище просто зобов’язувало перемагати обидва клуби.  «Черкаські Мавпи» в особі новачка Джефферсона виграли стартове вкидання, проте практично відразу допустили втрату. Загалом стартовий відрізок гри вийшов не надто результативним, а відкрив лік балам у матчі для обох команд – все той же новачок «мавп» - Джефферсон. Після цього Кольченко додав ще 4 бали в кільце суперника, і здавалося, що гості зараз побіжуть у відрив, проте на наступний влучний кидок Бояркіна з десяти метрів – своєю трьохою розрядився і Щепкін та повернув «Запоріжжя» до гри. Завершилася ж чверть кидком того ж Кольченка, який і встановив фінальний рахунок першого періоду – 20:24.

Друга чверть розпочалася з трьох балів від невтомного захисника «мавп» - Олександра Кольченка, який продовжив феєрити і в другому періоді. Черкаському клубу вдалося посадити на фоли двох провідних гравців господарів – Ворніка (4) та Кожемякіна (3) вже в другому періоді, що спровокувало ривок «мавп», які закінчили першу половину матчу маючи в запасі 9 балів переваги. 34:43.

Друга половина розпочалася з емоційного данку від черкасця Джефферсона, який після двох не забитих штрафних сам підібрав та ефектно вдарив згори.  Проте, надалі домашні трибуни Миколаєва погнали своїх улюбленців вперед і вже перед заключною чвертю рахунок був рівний.

На старті останньої десятихвилинки «Черкаські Мавпи» знову подарували глядачам емоційний момент – Олександр Кобець забив неймовірно складну трьоху з фолом, що стало початком ривку для гостей. Маючи близько десяти очок переваги капітан «мавп» Олександр Кольченко дещо стягнув гру на себе та у відповідальний момент не забив, що дало шанс супернику на камбек.

Проте, на можливу помилку Кольченка неспортивним фолом відповів Олексій Щепкін.

Саме цей момент і вирішив долю поєдинку. 71:71 – перша перемога для «мавп» у новому сезоні.