Дніпро переміг БІПУ в чемпіонаті України

Для Дніпра це був перший домашній поєдинок Суперліги в новому сезоні

523
0
fbu.ua
Дніпро зі старту почав підтверджувати свій статус фаворита. Після результативних атак Вільховецького й Дзюби перший збільшив перевагу влучним триочковим. Одесити вимушені були брати перший тайм-аут. Після паузи гості скоротили відставання до 5 очок. Та на перерву господарі знову мали ті ж 7 балів переваги.

Та подальшого очікуваного домінування Дніпра не вийшло. На початку другої чверті гості одразу відповіли влучним триочковим Ходова на результативну атаку Сизова. У господарів у другій 10-хвилинці суттєво збільшилася кількість браку. Одесити триочковими Артамонова та Алфьорова скоротили відставання до 3 очок. А через атаку Тищенко вперше вивів одеситів вперед. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку.

Господарі мали не набагато кращу реалізацію (56% проти 48%), хоча гості більше закинули триочкових (5 проти 2).

На другу половину господарі вийшли більш агресивними. Стартове влучання Ревзіна та «трійка» Мішули змусили гостей одразу брати тайм-аут. Ривок господарів 10:0 збільшив їхню перевагу до 13-ти очок. До заключної чверті одесити два відіграли.

У заключній 10-хвилинці господарі остаточно захопили ініціативу. Впевненість гравців Дніпра у власних силах ще більше обеззброювала одеситів. Ті, схоже, завчасно зневірилися в собі. Після результативних дій від Тихонова на початку заключної чверті гості майже чотири хвилини не могли забити, поки це аж з четвертої спроби зі штрафних не вдалося Бєлікову. Та дніпровці вже мали 26 очок перевагу. Всі питання зустрічі фактично було знято.

Для Дніпра це був перший домашній поєдинок Суперліги нового сезону.

СУПЕРЛІГА
Дніпро – БІПА-Одеса – 89:66 (23:16, 13:20, 23:12, 30:18)

Дніпро: Вільховелький 11 очок + 1 підбирання, Ревзін 4 + 6 передач, Тимофеєнко 17 + 5, Дзюба 12 +4, Мішула 14 +2 + 5 передач; Загреба 4 + 4, Шундель 7 + 2, Закурдаєв 3, Санон 2, Шевченко 3 + 5, Глєбов 4 + 3, Сизов 8 + 3.
БІПА-Одеса: Артамонов 13 +2 + 7 передач, Сліпенчук 2 підбирання, Кривцов 2 +1 + 5 передач, Тищенко 7 + 8, Танкслі 4 + 1; Алфьоров 11 +4, Ходов 5 +2 + 3 передачі, Беліков 12 + 2, Тихонов 7 + 3, Воєвода 4, Волчанов, Балабан 2 + 1.

Дніпро наступний поєдинок грає 11 жовтня в столичному Палаці спорту проти чинного чемпіона. БІПА за два дні гратиме вдома проти запоріжців.