Дніпряни знову впевнено перемогли у чемпіонаті України

«Хімік» (Южне) – «Дніпро» – 65:80 (16:25, 16:16, 17:24, 16:15)

«Хімік»: Мальчевський 2о+3пд+1пр, Рябчук 6о+3пд+1пр, Петров 2о+5пд+2пр, Лавров 8о+6пд+1пр, Колтер 11о+3пр; Антипов 4пд, Ковальов, Марченко 6о+1пд+2пр, Войналович 1, Сидоров 2пд+4пр, Лав 12о+4пд, Аріанс 17о+3пд+2пр.

«Дніпро»: Вільховецький 6о+1пр, Ревзін 10о+6пд+8пр, Тимофеєнко 22о+6пд+2пр, Глєбов 10о+3пд+4пр, Мішула 5о+5пр; Шундель 10о+4пд+2пр, Закурдаєв 10о+1пд+1пр, Санон 1пр, Шевченко 2о+4пд+1пр, Мироненко 5о+1пд, Сизов.

Хід матчу

Дніпро почав поєдинок так само потужно та агресивно, як і попередній у Одесі. З перших результативних атак Ревзін та Глєбов триочковим вивели гостей вперед – 5:0. Господарі відповіли влучаннями Павлова та трійкою від Рябчука – нічия. Однак прогнозованої рівної боротьби в стартовій 10-хвилинці не вийшло. Наступний ривок гостей 12:0 поставив під сумнів здатність южненців чинити гідний опір Дніпру. У підсумку після першої частини гри гості мали 9 очок переваги.

Згодом після триочкового Марченка Колтер вперше в матчі вивів господарів вперед. Та переломним цей вибух активності від южненців не став. Гості додали й повернули собі 9 очок переваги. Дніпру чимало в цьому допоміг капітан команди Тимофеєнко. Господарі намагалися стримувати найнебезпечніших гравців суперника. Їм це досить непогано вдавалося, за виключенням Тимофеєнка, який невпинно набирав очки. У підсумку на велику перерву гості мали все ті ж 9 очок запасу.

Поновилася боротьба в матчі з перестрілки триочковими Колтера та Тимофеєнка. А далі гості знову стали відриватися. Схоже, господарі за перерву не відшукали шляхів перелому ситуації. Натомість кілька разів зумів відірватися від опіки Мішула, якого було мало помітно в першій половині. Відтак перед заключною 10-хвилинкою Дніпро вже мав солідні 16 очок переваги.
На останню чверть у Хіміка сил вже не вистачило. Дніпро скористався цим, довівши загальну перевагу за позначку в 20 очок. Цього було достатньо, аби в підсумку фінішувати з 15-очковою перевагою. Третя поспіль переконлива перемога Дніпра.

Герой матчу

Капітан гостей Станіслав Тимофеєнко став одним з головних чинників перемоги Дніпра. Господарі так і не змогли його нейтралізувати. Натиск Тимофеєнка допоміг команді зломити опір господарів.