|
652
0

Будівельник вийшов до чвертьфіналу Кубку України

Київський клуб після не надто впевненої перемоги в Одесі, поквитався з підопічними Юшкіна вдома

fbu.ua
Хід гри

Генрі Дугат відкрив лік очкам у матчі власною три очковою спробою на старті зустрічі, проте практично відразу капітан динамівців Олександр Прокопенко відповів влучними двома балами. Після цього одесити все ж дозволили киянам зробити свою перевагу дещо комфортнішою. Як результат – 23:13 на користь Будівельника після першої десятихвилинки.

В другій чверті підопічні Олега Юшкіна зуміли дещо змінити хід гри, дозволивши супернику забити за чверть лише 8 балів. А в кінцівці періоду одесити і взагалі реалізували чудовий момент, коли за 4 секунди до кінця першої чверті все той же капітан Олександр Прокопенко відзначився двома з фолом після ефектного проходу під кільце. 31:24.

В другій половині столичний клуб почав діяти дещо активніше. Гравці Володимира Коваля нарешті знайшли свій кидок і після цього киян вже було не зупинити. Після третьої чверті перевага господарів паркету складала вже 22 бали, а закінчився матч за рахунку 90:53 для «Будівельника».