Дніпро розгромно обіграв Черкаських Мавп

Мішула став найрезультативнішим у матчі, реалізувавши 6 триочкових з 10-ти

fbu.ua
Хід матчу

Господарі вже традиційно в цьому сезоні одразу взяли хід гри в свої руки. Триочкові Вільховецького та Мішули дали Дніпру лідерство на впевненість на старті. У гостей з початку поєдинку хід гри суттєво псувала велика кількість помилок. Дніпряни намагалися не впускати нагоди користуватися цим. Уже за підсумками стартової 10-хвилинки Дніпро мав солідний 10-очковий запас.

Та вирішальний ривок у поєдинку стався в другій чверті. З її початку і до середини господарі набрали 20:0, перш ніж Бояркін вперше зі складу гостей відзначився. У підсумку господарі виграли чверть з перевагою в 25 очок, маючи на перерву 35 очок загального запасу.
З початком другої половини гості намагалися не опускати рук та боротися бодай за скорочення відставання. Триочкові Кольченка допомогли зменшити мінус до 27-ми. Однак невгамовний Мішула та Шундель повернули загальну різницю до 38-ми балів. Триочкова крапка Ткаченка в чверті стала слабкою втіхо для гостей.

Перед заключною чвертю господарі переважали гостей за всіма ключовими показниками. Особливо великою була різниця в реалізації триочкових: 12/30 у Дніпра проти 3/15 у Мавп.

У заключній чверті кардинальних змін не сталося. Господарі не дозволили гостям навіть здобути втішну перемогу в 10-хвилинці. Відтак Дніпро впевнено здобув 10-ту перемогу в регулярному чемпіонаті та в доброму настрої підходить до принципового двобою з чинним чемпіоном.

Герой матчу

Мішула зі старту взяв високий темп та не збавляв обертів до кінця, навіть за переконливої переваги Дніпра. У підсумку він став найрезультативнішим у матчі, реалізувавши при цьому 6 триочкових з 10-ти.

Дніпро – Черкаські Мавпи – 93:60 (19:9, 31:6, 24:27, 19:18)

Дніпро: Вільховецький 12о+2пд+3пр, Ревзін 4пд+3пр, Тимофеєнко 17о+8пд+4пр, Глєбов 6о+7пд+1пр, Мішула 25о+6пд+5пр; Шундель 11о+2пд+6пр, Закурдаєв 2о+2пд+1пр, Санон 11о+2пр, Шевченко 4о+8пд, Мироненко 5о+5пд+1пр.
Черкаські Мавпи: Конєв 8о+10пд, Кольченко 10о+1пр, Липовцев 2о+2пд+4пр, Джефферсон 7о+3пд, Беллфілд 4пд+7пр; Кобець 5о+1пд+1пр, Русол 3о, Ткаченко 6о+5пд+2пр, Бояркін 2о+2пд+1пр, Джурич 4о+1пд, Девіс 13о+14пд.