Команда з Черкас в черговому результативному поєдинку переграла гостей з Одеси

681
0
fbu.ua
Хід гри

Черкаські Мавпи зусиллями капітана Олександра Кольченка та бігмена Ніколи Джуріча вдало розпочали матч та організували ривок 11:4. Після цього одесити спробували дещо скоротити відставання, на що черкасці відповіли ще одним ривком та збільшили різницю в рахунку до двозначної. Закінчили ж чверть команди за рахунку 25:16.

В другій десятихвилинці гості почали діяти активніше та зуміли скоротити відставання до 5 пунктів, проте на ближчу відстань підопічні Максима Міхельсона наблизитися одеситам так і не дали. Чудову гру в складі господарів продовжив показувати все той же дует Кольченко – Джуріч, які за підсумками першої половини гри на двох набрали 35 балів з 60 командних. Завершилася ж друга чверть за рахунку 60:40 на табло у палаці спорту “Будівельник”.

В другій половині гри “Черкаські Мавпи” не скинули обертів та продовжили атакувати кільце суперника з достойним відсотком реалізації, на що “БІПА” відповіді знайти так і не змогла. В підсумку ж свій кращий матч у сезоні провів Нікола Джуріч, який став найрезультативнішим у матчі та дозволив своїй команді святкувати перемогу в домашніх стінах. 111:90 – впевнена перемога господарів паркету.