Черкаські Мавпи на виїзді обіграли Миколаїв

Команда з Черкас розпочала рік з перемоги

fbu.ua
Хід гри

Дебют матчу залишився за господарями, які на перших хвилинах оформили ривок 10:2. Відмінно розпочав матч форвард Миколаєва Давидюк, який відзначився швидкими 7 очками. Завдяки успішній грі на початку першої чверті «корабели» виграли десятихвилинку, однак Мавпи зуміли оговтатися ще під час стартової десятихвилинки, а вже в другій чверті вийти в лідери. Вдалий відрізок в середині другої десятихвилинки закінчився тим, що на велику перерву підопічні Міхельсона пішли, маючи за плечима символічні 2 очки переваги.

Гості рідше втрачали м'яч, трохи краще атакували з гри, а половину очок команді Міхельсона принесла лавка, зокрема Беллфілд, Девіс і Кобець, які на трьох набрали 23 бали.

У третій десятихвилинці команди обмінялися міні-ривками: спочатку господарі ненадовго вийшли вперед, після чого вже Мавпи скористалися невдалим відрізком «корабелів» у захисті, повернувши собі перевагу. Треба відзначити, що гості грамотно закрили фарбу, не давши миколаївцям скористатися своєю перевагою в габаритах.

Після рівної першої половини заключної чверті гості зуміли повернути собі лідерство - на цей раз остаточно. Обидві команди на тлі нервової гри допускали безліч втрат, проте Мавпи зуміли зібратися і краще провести заключні хвилини, завдяки чому і виграли матч.

«Корабели» провели кілька невдалих атак, не забивши ні з фарби, ні з-за дуги, Мавпи ж виглядали свіжіше за суперника - два данки поспіль від Девіса надали гостям «залізні» 6 очок переваги за 50 секунд до кінця матчу. У наступній атаці Носков допустив дуже необов’язкову втрату, заступивши при введенні м'яча з-за лицьової лінії, позбавивши тим самим свою команди шансів на камбек у першому матчі 2018 року.

Наступні матчі

У суботу, 13 січня, «Миколаїв» зіграє другий домашній матч на цьому тижня. «Корабели» прийматимуть на домашьному паркеті київський «Будівельник», а «Мавпи» у цей же день гратимуть на виїзді проти «Запоріжжя-ZOG».

МБК «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи» 76:84 (26:20, 17:25, 22:23 11:16)

«Миколаїв»: Тонченко 4 + 5 передач, Онуфрієв 11 + 3 перехоплення, Носков 15, Давидюк 9, Анікієнко 8 + 5 підбирань - старт; Кушніров 13 + 6 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати, Попов 8 + 6 підбирань, Шостуха 4, Іванов 3, Мусієнко 1

«Черкаські Мавпи»: Бояркін 7, Кольченко 2, Конєв 11 + 8 підбирань + 4 передачі, Липовцев 13, Джурич 8 - старт; Девіс 15 + 7 підбирань + 2 блок-шота - 5 втрат, Кобець 15, Беллфілд 13.