Політехнік впевнено переміг Рівне і вийшов у півфінал Кубка України

Перевага харківської команди в матчі склала 35 очок

1654
2
fbu.ua
Харківський «Авантаж-Політехнік» впевнено переміг «Рівне» в другому матчі 1/4 фіналу Кубка України з баскетболу серед чоловіків – 84:49.

Господарі з перших секунд зустрічі пішли вперед. Впевнений тиск харків’ян заважав гостям максимально сконцентруватися в дебюті. То ж господарі поступово довели свою перевагу до двозначної, маючи після стартової чверті 14 очок запасу. Разом з 16-ма очками переваги після першого поєдинку шанси рівненців набули максимально теоретичного характеру.

Впевнена перевага дещо заколисала господарів. З початком другої 10-хвилинки гості скоротили поточну різницю до 9 очок. Та більшого харків’яни суперникам не дозволили. Навіть без травмованого Барнса їм вистачало сил, аби тримати під тиском суперника з нижчого дивізіону. «Політехніки» впевнено переважали рівненців за реалізацією та грою під щитами.

Після поновлення гри після великої перерви гості певний час ще намагалися стримувати господарів.  Та надовго сил забракло. На початок заключної чверті харків’яни вийшли вперед вже на 16 очок. У заключну 10-хвилинку ця різниця лише зростала. Остаточна перевага в матчі сягнула 35-ти очок.

То ж харківський «Авантаж-Політехнік» зіграє в Фіналі чотирьох, до якого раніше вже вийшов южненський Хімік.