Черкаський клуб втретє в сезоні здобув перемогу над командою з Южного

1510
0
fbu.ua

Хід гри

«Черкаські Мавпи», з новачком клубу Максом Конате у складі, зі старту матчу спробували відірватися у рахунку, що їм частково й вдалося.

MVP Матчу зірок Шахід Девіс разом з одноклубниками організували міні-ривок на старті гри для своєї команди, після якого клуб з Черкас повів у рахунку 6:0.

Лише після цього ввімкнулися гравці «Хіміка», які в обличчі Павлова та Колтера дещо скоротили відставання. Проте подальша сильна гра форварда гостей Девіса все ж дозволила черкасцям перемогти у чверті: 19:22.

В другому періоді вже южненці перехопили ініціативу та вперше вийшли вперед після штрафного Колтера. Надалі картина гри не змінилася: «Хімік» взяв на себе роль лідируючої команди, а Черкаси намагалися не відставати, що їм до речі і вдавалося. Закінчилася ж чверть за рахунку 49:44 на користь господарів паркету.

В другій половині підопічні Максима Міхельсона знову зуміли перевернути усе з ніг на голову: вже в середині чверті команда гостей, яку неочікувано повів за собою новачок клубу Макс Конате, зрівняла рахунок зустрічі та за декілька миттєвостей зуміла вийти вперед.

В заключній десятихвилинці черкасці продовжили диктувати свої умови гри, а за відсутності на паркеті Олександра Антіпова, який ще середині періоду отримав п’ятий фол та покинув майданчик, южненцям було надзвичайно складно перевести шальки терезів на свою користь. Тож в результативному матчі перемогу святкували «Черкаські Мавпи» – 85:92.

БК «Хімік» – БК «Черкаські Мавпи» – 85:92 (19:22, 30:22, 15:23, 21:25)

БК «Хімік»: Павлов – 26оч, 8пб; Колтер – 21оч.

БК «Черкаські Мавпи»: Кольченко – 19оч, 5пб, 5рп; Кобець – 18оч; Липовцев – 15оч.

Герой матчу

Героями сьогодні стала вся команда з Черкас, адже черкасці вміло грали в командний баскетбол та за відсутності «фарту» на периметрі зуміли виграти за рахунок гарної командної взаємодії.

Наступні матчі

Черкаський клуб наступний поєдинок зіграє вже цієї неділі в Одесі, де зустрінеться з місцевою БІПОЮ.

Южненці ж в той же день вдома будуть приймати чинного чемпіона країни - Будівельник.