0

Суперліга. Дніпро здобув найрезультативнішу перемогу в чемпіонаті

Дніпровський клуб обіграв «Авантаж-Політехнік» з рахунком 108:64

ФБУ

Три поспіль перемоги на виїзді надавали вболівальникам гостей сподівання на боротьбу проти лідера чемпіонату. Та сподівань вистачило лише на кілька стартових хвилин. Першим влучанням гостей став триочковий Йовановича у відповідь на результативну атаку Тимофеєнка. Останній сходу данком повернув лідерство господарям. Гості зусиллями того ж Йовановича спробували стримати Дніпро. На мить рахунок навіть вирівнявся та це був останній позитив для гостей у першій половині.

Господарі значно переважали гостей за всіма компонентами гри. Різниця невпинно зростала. Після першої половини у Дніпра було +16, а до перерви уже +31.

Перевага за точними кидками – 21:10, зокрема за трьохочковими – 9:5. Підбирання – 32:19.

Незважаючи на беззаперечну перевагу господарі не збиралися зупинятися. Певний час після поновлення боротьби гравці Дніпра дозволили супернику стримувати різницю, та ще до кінця третьої 10-хвилинки знову стрімко пішли в відрив.

У заключній чверті господарі дещо зменшили темп гри, та за 4 хвилини до кінця ігрового часу вони вже перейшли за 100 набраних очок.

«Дніпро» – «Авантаж-Політехнік» – 108:64 (32:16, 30:15, 31:19, 15:14)

«Дніпро»: Вільховецький 11+2пд,5пр, Ревзін 13+3пд,4пр, Тимофеєнко 18+7пд, Глєбов 11+8пд,5пр, Мішула 10+4пд,9пр; Шундель 11+2пд,2пр, Закурдаєв 11+4пд,2пр, Шевченко 15+11пд,4пр, Мироненко 4+5пд, Сизов 4+4пд,3пр.
«Авантаж-Політехнік»: Рочняк 4пд, Козлов 3+2пд,6пр, Барнс 23+4пд,4пр, Вуйович 8+4пд,2пр, Йованович 9+1пр; Рудаков 8+7пд,5пр, Чугунов 2+4пд, Тарасенко 8+7пд,1пр, Савченко 3, Колотілов 1пд.