Підопічні Дениса Журавльова переграли «Авантаж-Політехнік»

2533
0
ФБУ

Номінальні господарі впевнено почали поєдинок проти беззаперечного лідера Суперліги та чинного володаря трофею. Два поспіль точних триочкових Козлова не лише вивели харків’ян вперед, а й додали психологічної стійкості на старті. У відповідь на результативну атаку Ревзіна в харків’ян знову з-за дуги забив Барнс. Попри впевнений початок з боку «політехніків», дніпряни не поспішали форсувати події. Натомість спокійно та впевнено дніпряни не давали харків’янам можливості піймати кураж та втекти в значно солідніший відрив. А до середини стартової чверті рахунок вирівнявся. Так у рівній боротьбі вона й завершилася.

Уже в другій 10-хвилинці Дніпро спокійно, але невпинно пішов вперед. Найбільша перевага на його користь сягала упродовж цієї частини гри 12-ти очок. Харків’яни скорочували по ходу різницю до чотирьох, та на перерву вона зупинилася на позначці в 8 балів.

Дніпро за всіма ігровими показниками перевершив харків’ян. Останнім залишатися в боротьбі суттєво допомогли 9 реалізованих триочкових.

По перерві господарі Фіналу чотирьох спробували вирівняти становище. Та після атак Рочняка, Козлова й триочкового Барнса різниця скоротилася лише до п’яти очок. А заведений на серйозну боротьбу Тимофеєнко одразу дальнім пострілом знову звів на нівець зусилля харків’ян. Без надзусиль Дніпро до заключної чверті забезпечив собі 9 очок запасу.

Як показав початок четвертої 10-хвилинки, харків’яни все ще мали сили, аби бодай спробувати поборотися за фінал. Попри щільний захист суперника, «політехніки» змогли провести три атаки, які дозволили скоротити різницю лише до двох очок. У цю надзвичайно важливу мить за половину ігрового часу до фінальної сирени першою результативною атакою Дніпра став дальній постріл Шунделя. Різниця повернулася до п’яти очок, а харків’яни одразу взяли тайм-аут. Після паузи господарі продовжували максимально зосереджено захищатися. У підсумку за 3 хвилини до кінця основного ігрового часу харків’яни скоротили різницю до одного очка, а за дві хвилини рахунок зрівнявся – 73:73. Мішула двома влучними штрафними повернув мінімальну перевагу Дніпро. На це господарі відповіли тайм-аутом. І після поновлення боротьби Барнс у атаці другим темпом знову зрівняв рахунок. Чинний володар трофею одразу відповів результативною атакою. У свою чергу Барнс схибив з середньої дистанції, а Мішула в відповідь закинув з-за дуги.

Попри відчайдушні завершальні атаки «політехніків», Дніпро на досвіді довів поєдинок до перемоги.

Дніпро – Авантаж-Політехнік – 80:75 (26:25, 24:17, 18:17, 12:16)

Дніпро: Шундель, Ревзін, Тимофеєнко, Глєбов, Мішула; Вільховецький, Загреба, Закурдаєв, Шевченко, Мірошниченко, Сизов.
Авантаж-Політехнік: Рочняк, Козлов, Барнс, Вуйович, Йованович; Рудаков, Кузнецов, Чугунов, Савченко, Колотілов.

У фіналі 10 березня о 14:00 Дніпро зіграє проти южненського Хіміка, який у півфіналі здолав БІПУ-Одесу.