7

Універсіада-2017. Україна перемогла Росію

Підопічні Валерія Плєханова здолали росіян на змаганнях в Тайбеї

fbu.ua
Перший період матчу у Тайбеї українські студенти вивчали молодих росіян, і в цей час ті змогли закинути їм більше м’ячів. 14:9 – такий рахунок було зафіксовано на табло після першої чверті.  Коли процес вивчення суперника було завершено, українці натхненно взялися до справи.

У другій десятихвилинці підопічні Валерія Плеханова доволі швидко надолужили згаяне, а на екваторі чверті Україна вийшла вперед 20:19 і досягли семи очкового відриву. Але потім дозволили суперникам знову скоротити відставання до мінімуму. Втім, все одно більш агресивний баскетбол «жовто-синіх» приніс свої плоди. Статистика красномовно підтверджує цей факт: підопічні Валерія Плєханова набрали у другій чверті вдвічі більше очок за росіян 24:12. Відпочивати команди пішли за семиочкової переваги збірної України 33:26.

Поперерві українці продовжили діяти швидко, злагоджено і до певної міри жорстко. Але Росія теж зробила висновки, вона скоротили відставання до мінімуму 44:45.

Заключна чверть стала вирішальною. Розігралися Кобець і Бояркін. Перевага українців знову зросла до +9 на екваторі. Позитивний баланс «жовто-сині» утримали. 72:65 у підсумку.

Наступним суперником українців буде Литва, якій теж треба поправляти турнірне становище після поразки від австралійців. Цей поєдинок розпочнеться 24 серпня о 12:30 за київським часом.